Křídlová brána skládací ( zalamovací )

Klasické křídlové brány, otevírající se ve směru vjezdu a výjezdu z areálu, jsou nejčastějším typem bran spolu s pojezdovými branami.

Následující text je pouze informativní, tyto brány nevyrábíme. Pro bližší informace se, prosím, obraťte na níže uvedenou firmu Václav Barnáš – kovovýroba.

Vyrábí se i brány křídlové skládací, které se otevírají stejně jako klasické křídlové brány, ale jsou “dvakrát” složeny z důvodu úspory místa. Jsou vhodným řešením tam, kde by klasické křídlové nebo posuvné brány nemohly být použity, např: velké stoupání na pozemku za vraty v objektu, málo místa mezi oplocením a budovou při požadavku zachování prostoru za vraty, široký vjezd do 9m, vrata ve svahu, hloubka vjezdu, apod. Skládací mechanismus je instalován na kostrukci vrat.

S tímto řešením přišla na trh firma Václav Barnáš – kovovýroba a my toto respektujeme, naší hlavní specializací jsou dvojdílné teleskopické brány a trojdílné teleskopické brány. Podrobnější informace o křídlových skládacích bránách získáte na webu Václava Barnáše, e-mail : kovovyroba@barnas.cz 

Komentáře jsou uzavřeny.